Ezel hayranlarına kötü haber

Ezel hayranlarına kötü haber
Ekranların sevilen dizisi Ezel'in bitiş tarihi belli oldu. Hayranları bu habere çok üzülecek.Abone ol

Geçtiğimiz sezonun çok izlenen dizisi Ezel bu sezon ekranlara veda edecek.

Ezel dizisi oyuncu Burçin Terzioğlu, Bugün gazetesinden Şebnem Özcan'a verdiği röportajda dizinin bu sezon biteceğini açıkladı. İşte o röportaj:

Ezel'de Ramiz Dayı'nın kızını oynuyorsunuz, Tuncel Kurtiz Kumlama kumu Ramiz Dayı kadar entelektüel mi?
Fazlası da var. Tuncel ağabey kitap gibi, onu oturup okumak lazım. Onunla sohbet etmek çok büyük keyif. Anlattıklarından pek çok şey öğrenebilirsiniz. Ona çok saygı duyuyorum ve seviyorum. Hep okuyun, herkese okuyun der. Çünkü o hep okur, izler ve yazar.

Dizide canlandırdığınız karakter 'Azad'la benzer yönleriniz var mı?
Yok, onun yaşadığı hayat başka, benim yaşadığım hayat çok başka. O daha asi, dik başlı... Ben daha uysalım. Onu ortaya çıkartırken senaristlerimiz çok yardım etti. Konuşmalarımız sonrasında bana Azad'ı çizdiler.

Bir izleyici gözüyle Ezel'de en sevdiğiniz rol hangisi?

Ben diziye başlamadan önce de tek izlediğim dizi Ezel idi. "Aaa bugün Pazartesi, hadi eve gidip Ezel'i izleyelim" diyordum. Benim hayatımda dizi izlemişliğim yoktur halbuki. Bir tek 'İkinci Bahar'ı izlemiştim. Bir oyuncu olarak, "Kim varmış kim yokmuş" diye değil, hayranlıkla, izleyici gözüyle izlerdim. Hepsi çok başarılı Cansu Dere'den tutun da Kenan İmirzalıoğlu'na kadar herkes öyle. Benim en sevdiğim rol Sarp Akkaya'nın oynadığı 'Tevfik' karakteri, çok karizmatik. Barış Falay da öyle. Barış da kötü bir adamı sevdirerek oynadı.Kategori : MAGAZİN